Modë

Zanfina Ismaili tregon linjat bombastike para pasqyrës

Këngëtarja, Zanfina Ismaili shquhet për format trupore.

Artistja e njohur shqiptare, Zanfina Ismaili gëzon linja trupore bombastike dhe këtë e ka dëshmuar.

Ajo ka postuar dy fotografi në rrjete sociale, në të cilat shfaqet në top-formë gjersa pozon para pasqyrës. Ndonëse nuk është aktive në muzikë, Ismaili nuk heziton të shfaqet provokuese para fansave të saj.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com