ZONA

Vajza e Obamës, tani edhe këngëtare

Malia Obama shumë herë është e pranishme në titujt rozë.

Malia Obama bëri debutimin e saj në ekran në një video muzikore, e cila është shumë e përqendruar në Harvard, shkruan TMZ, transmeton lajmi.net.

Malia kërcen dhe luan me harmonikë në videon e këngës “Ecja në ajër” me grupin “New Dakotas”.

Grupi është i përbërë nga 4 anëtarë, të gjithë pjesë e Harvard, kurse ajo shfaqet në minutën 1:41 dhe 2:01 në video.

Kjo nuk është hera e parë që vajza e ish-presidentit amerikan është pjesë e shoubizit.

Duket si ajo shkon në hapat e familjes, prindërit e saj kanë nënshkruar një marrëveshje me Nexflix.

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com