ZONA

‘Të është bërë burri synet?’ Emina Cunmulaj i kthen përgjigjen epike Kejvinës

E ftuar në emisionin ‘Xing’ me Ermal Mamqin ka qenë modelja e njohur Emina Cunmulaj.

Velina, Kejvina Kthella i ka bërë një pyetje mjaft provokuese. ‘A është bërë burri jot syne’ ka pyetur modelja.

Pas të qeshurash Emina i është kthyer në mënyrë fare sportive, se nuk ishte aspak xheloze deh ënse donte mund ta sillte burri, ta zhvishte dhe Kejvina shuante çdo dilemë.

Kjo përgjigje ka lënë pafjalë Kejvinën./

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com