Modë

Skena të nxehta në klipin e ri të Tunës dhe Seven Saraqit

Janë publikuar pamjet e para të videoklipit të Tunës me Sevenin.

Kënga e cila titullohet ‘Maria’ është bashkëpunimi i parë mes këtyre dy artistëve dhe pritet të lëshohet gjatë këtyre ditëve.

Në klip, merr pjesë super-modelja e njohur Vildane Zeneli e cila është personi për të cilën ‘zihen’ Tuna dhe Seveni.

Realizimi është bërë nga produksioni Mojo.

Më poshtë traileri./

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com