Modë

Roberti publikon një fotografi te zjarrtë me Norën

Çifti i estradës shqiptare, Robert Berisha dhe Nora Istrefi po i kalojnë pushimet e tyre në bregdetin turk, shkruan “Zeri.info”.

Është Roberti ai i cili që në mëngjes ka publikuar një fotografi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Instagram”, ku shfaqet së bashku me Norën.

Në këtë fotografi, në plan të parë është Nora, mirëpo, përpos linjave trupore të Norës që bien në sy në këtë fotografi, është mbishkrimi i fotografisë ai që më së shumti bie në sy, përcjell “Zeri.info”.

Roberti siç duket është i dashuruar “kokë e këmbë” në bashkëshorten e tij, Norën.

Këtë gjë e vërteton mbishkrimi i fotografisë, transmeton “Zeri.info”.

Roberti në gjuhën gjermane në mbishkrimin e kësaj fotografie ka shkruar “Gruaja ime e dashur”.

Për më shumë, shikojeni fotografinë e mëposhtme. /ZËRI/

Image
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com