ZONA

Refuzoi të vishte fustanin e nusërisë për shkak të mbipeshës, ja si duket pasi ka hequr 40 kg

Ajo nuk kishte pëlqyer asgjë nga vetja e saj edhe pse ajo ditë parashihej të ishte shumë e veçantë për të.

E për të mos u ndier më në të njejtën mënyrë, Smith kishte këmbëngulur që dita e martesës nuk do ta gjente më në 130 kilogramët e saj, transmeton ORAinfo.

Menjëherë pas përkushtimit të ditëpërditshëm në palestër, Haley kishte filluar të shihte ndryshimet në peshën e saj.

Tani ajo ka rënë 40 kilogramë në peshë dhe asnjëherë nuk është ndjerë më seksi se tani.

Martesa e saj ishte javën që kalo dhe 24 vjeçja thotë se ndihet e lumtur që ka arritur të përmbushë qëllimin  e saj për të rënë në peshë.

Haley tash ushtron dy herë në ditë në palestër dhe thotë se ka hequr dorë plotësisht nga ushqimet kalorike siç janë patatet e skuqura dhe ato të mbushura me aditiv.

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com