Modë

Poza provokuese e Morena Tarakut që po thyen rrjetin

Morena Taraku është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Bukuria e saj, veçmas linjat trupore bëjnë që ajo të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Ish-missi dhe këngëtarja vjen kaq ‘e zjarrtë’ në fotografinë e fundit, teksa trupi i saj duket fantastik në xhinse.

Ndryshe Morena këtë verë ka qenë më se aktive me koncerte, por edhe lansoi projekt muzikor

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com