Modë

Pas shumë vitesh, rikthehet në ekran Armend Rexhepagiqi, ja ku mund ta shihni

Këngëtari dhe kompozitori shqiptar, Armend Rexhepagiqi ka vite që është larguar nga ekrani shqiptar, shkruan GazetaBlic.

Por, për shumë njerëz që kanë pëlqyer atë, tanimë ai ka vendosur të rikthehet pa sshumë vitesh.

Sapo ka filluar “Kënga Magjike”, e Armend Rexhepagiqi do jetë pjesë e jurisë për talentët e rinj.

Shihni videon:

 

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com