Uncategorized

Momenti kur i lëshon toka njerëzit në Kinë

Dy njerëz vdiqën në jugperëndim të Kinës, pasi një vrimë e madhe përpiu katër këmbësor të dielën pasdite.

Vrima e madhe, rreth dy metra katrorë, u shfaq pasi trotuari u shemb jashtë një spitali lokal në qytetin Dazhou.

Ekipet e shpëtimit ende po e kërkonin një burrë dhe nipin e tij në vrimën e thellë dy metra, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni momentin:

Shikojeni momentin:

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com