Modë ZONA

Modelja shqiptare: Më është bërë aeroporti si ferr…

Adrola Dushi është në mesin e modeleve më të njohura shqiptare.

Ajo ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage”, ku foli shumëçka nga jeta private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net.

Adrola rrëfeu edhe për raportin që ka me ish-bashkëshortin dhe tregoi se çfarë ka të re nga profesioni i saj.

Ndër të tjera, ajo foli edhe për vështirësinë e të jetuarit mes Amerikës dhe Shqipërisë, meqë rast dha një deklaratë të papritur.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 2:36 dhe mësoni se çka thotë Adrola. /Lajmi.net/

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com