ZONA

Modelja e bukur qet virgjërinë në shitje, për ta gëzuar nënën

Një modele e bukur ka bërë të ditur se planifikon ta shesë virgjërinë e saj, sepse, siç ka thënë vetë ajo, dëshiron ta bëjë të lumtur nënën e saj.

Mahbuba Mammadzada është njëra prej modeleve më të suksesshme të Azerbajxhanit, por thotë se i duhen paratë për t’ia blerë një shtëpi nënës së saj, dhe për t’i financuar studimet e saj jashtë vendit.

“Nëna ime ka bërë gjithçka për mua, tani është radha ime. Unë dua që ajo të jetë krenare me mua”, është shprehur 23-vjeçarja.

Ajo planifikon ta nxjerrë në ankand virgjërinë e saj, nëpërmjet agjencisë Cinderella Escorts, ku femrat e reja ofrojnë seks për klientë të pasur, shpesh të moshuar.

Mahbuba ka thënë se shpreson të shesë virgjërinë e saj për të paktën 100.000 euro. /Express/

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com