Modë

Modelja, Ana Cherí pozon pa jelek para pasqyrës, nuk fsheh më asgjë – i rrit temperaturat në maksimum

Është një nga modelet më të ndjekura në planet dhe krejt këtë famë e ka arritur falë bukurisë së hatashme që ka, shkruan GazetaBlic.

Fjala është për super modelen, Ana Cherí e cila shquhet për format mbresëlënëse të fizikut të saj trupor por edhe për një fytyrë me karakteristika engjëllore.

32-vjeçarja nga Kalifornia e Shteteve të Bashkuara për pothuajse çdo ditë sjellë për dashamirët e saj të shumtë, imazhe nga më të nxehtat duke i vënë në pah gjithmonë të pasmet dhe gjoksin e bujshëm.

© Ana Cheri 

Kësaj here, ajo ka vendosur t’i befasojë të gjithë duke pozuar pa reçipeta por vetëm me një bluzë të shkurtër si rrjetë e cila nuk i lë vend aspak imagjinatës por ia ‘qet në fushë’ gjithë gjoksin e rrumbullakët.

Duke qëndruar me një këmbë të ngritur në 90 shkallë dhe me shpinë e kthyer kah syrit i aparatit fotografik, derisa me fytyrë kah pasqyra, ajo ka marrë vëmendje të konsiderueshme me këtë imazh.

© Ana Cheri 

E ndjekur nga gati 12 milionë njerëz nga mbarë bota, Cherí edhe një herë ka treguar se di ta luaj lojën si askush tjetër kur është fjala për t’u dukur sa më joshëse në syrin e të tjerëve.

Vetëm një ditë më parë e keni pasur mundësinë që modelen ta shihni të tërën të zhveshur, derisa po pozonte pranë një guri të madh ndërsa pjesët intime i kishte të mbuluara me dorë. 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com