Modë

Martohet Rona Nishliu, publikohen fotografi nga dasma Martohet Rona Nishliu, publikohen fotografi nga dasma

Rona Nishliu bëhet nuse.

Këngëtarja Rona Nishliu i ka dhënë fund beqarisë.

Edhe pse është treguar shumë diskrete sa i përket jetës së saj private, është miku i saj grimeri , Arbër Bytyqi ai i cili e ka bërë të ditur këtë lajm teksa ka publikuar fotografi nga dita me e rëndësishme e Ronës.

“Zëri ynë i bukur është bërë nuse”, ka shkruar Arbëri duke mos dhënë më shumë detaje. E rregulluar me stil dhe shije Rona duket tejet bukur.

Ndërkaq vet këngëtarja ende nuk ka bërë ndonjë postim në rrjetet sociale.

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com