Modë

Ledri Vulës nuk i mjaftojnë fjalët në gjuhën shqipe, por përdor ato serbe në këngën e tij

Ditën e sotme është publikuar projekti i ri “Nasty Girl”, nga EAZ ft. XEN dhe Ledri Vula, shkruna GazetaBlic.

E ky i fundit gjithmonë është pëlqyer për tekstet e tij në këngë, kështu duke u kthyer në emrin më të kërkuar.

Por, kësaj radhe ai ka habitur të gjithë me një pjesë të tekstit!

“Pushimet në Ibiza, qysh me ble me pare kur për to ma luks o pica, e thyme si Lambo, po nihna si Jango, hekmi këto LISICA (lisice-pranga), është kjo fjalë serbe, pjesë e tekstit të Ledrit.

Pak kishte fjalë në gjuhën shqipe që Ledri të përdorte ato në gjuhen serbe? Apo është po arsyetimi i njëjtë se është art?!

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com