Modë

Labinot Tahiri: Leonora e ka imazhin e zonjës, e pamposhtur

Labinot Tahiri ishte protagonisti i radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”.

Labinot Tahiri ashtu sikurse të ftuarit e tjerë kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, shkruan lajmi.net.

Këngëtari, ndër të tjera zgjodhi edhe mes Adelina Ismailit dhe Leonora Jakupit, meqë rast kishte disa fjalë për të dy artistet.

Ndiqeni videon e mëposhtme, nga minuta 3:39 mund të kuptoni se kë zgjedh Labi mes këtyre dy artisteve dhe çka tha për to

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com