Modë

Kur gruaja e Medës i këndonte live, e ai e puthi

Këngëtari i njohur, Meda, tash e sa kohë merret me muzikë dhe tashmë jemi mësuar me zërin e tij

Ajo që na çuditi kësaj here ishte bashkëshortja e tij, Lulja, e cila siç duket poashtu ka një zë të veçantë.

Shikoni se si këndon ajo live në studio, në një emision të xhiruar kohë më parë.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com