ZONA

Kjo femër e bëri këtë gabim, për të cilin u pendua shumë (FOTOo

Ajo shpenzoi 18 mijë dollarë për tu dukur si Kim Kardashian, por tani që ia arriti qëllimit, pendohet keq.

Clarie Leeson nuk është e lumtur me pamjen e saj, 27-vjeçarja thotë se është penduar dhe nuk është e lumtur me paraqitjen që ka.

“Jam e lodhur nga fakti që njerëzit më krahasojnë Kim Kardashian. Unë kam personalitetin tim”. Gjithmonë më ka pëlqyer Kim dhe mendova që ta kopjoj pamjen e saj, por tani e urrej që dukem kështu. Është duke më shkatërruar jetën. Njerëzit nuk më kuptojnë që nuk është kompliment që të më krahasojnë me Kim. Ndihem si idiote dhe jam penduar shumë që doja të dukesha si ajo”, ka thënë 27-vjeçarja.

Fillimisht ideja që i ngjante Kimit dhe komplimentet e shumta që i bënin, i pëlqente, por tani e urren këtë gjë, shkruan Mapo.

“E kam shikuar reality shoë e Kim Kardashiant për disa sezone dhe më pëlqente si bënte grim dhe si vishej. Ajo është shumë e bukur dhe çdo kush po tentonte të dukej si ajo, por tani jam penduar”, ka thënë Leeson.

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com