Modë

Kjo është femra më e bukur në Kuvend, sipas deputetes Duda Balje

Deputetja e Kuvendit të Kosovës vjen me përgjigje të sinqerta.

Deputeja Duda Balje ka qenë e ftuar në emisionin “SevenBizz” me Meriton Mjekiqin, ku ka dhënë një intervistë mjaft interesante.

Ajo konsiderohet si deputetja më ‘hot’ e kuvendit, ndërsa e pyetur se kush e konsideron se është femra më e bukur në kuvend, ajo jep një përgjigje të papritur.

Intervistën dhe përgjigjen e saj mund ta ndiqni në videon më poshtë:

Për më shumë të reja nga emisioni, ndiqni ‘SevenBizz’ në Instagram.

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com