ZONA

Ju prezantojmë me ”Borëbardhën” e kohëve moderne, Rashel Kolanecin!

Edhe pse në një moshë të vogël, Rasheli është një ndër vajzat shqiptare më seksi dhe më të komentuara.

Postimet në rrjetet sociale e bëjnë atë të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Ajo është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ata.

E tillë është edhe video e fundit e postuar nga Rasheli në Instagram ku shfaqet me një veshje shumë të bukur që e nxjerr atë shumë seksi dhe diçitura që ka përdorur është e goditur.

Pra nisur nga veshja dhe pamja, Rasheli e quan veten si Borëbardhën e kohëve moderne dhe duket shumë seksi.

Por për fat të keq në video i mungojnë 7 xhuxhat.

View this post on Instagram

Modern snow white😋🌹

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com