ZONA

Ju kujtohet Rubi? Shikoni si duket sot aktorja meksikane

Patjetër që po. Të gjithëve na kujtohet e bukura Rubi.

E interpretuar mjeshtërisht nga aktorja meksikane, Barbara Mori, roli i Rubi-t arriti të na thumbojë në vitet 2004-2005, atëherë kur telenovela siguroi një audiencë gjigante si premierë.

Protagonistja e kësaj telenovele, Barbara Mori si Rubi, kishte thënë për një intervistë se në kohën kur po xhirohej telenovela, ajo ishte diagnostifikuar me kancer.

“Kur ishim në muajin e tretë të xhirimeve mjekët më thanë se kisha kancer dhe më duhet të operohem“, ishte shprehur aktorja.

Sot, Rubi është krejt ndryshe nga ajo që e njihnim dikur. Me 1.8 milionë ndjekës në Instagram, Barbara duket krejt ndryshe sot.

Shikoni si duket ajo:

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/ju-kujtohet-rubi-585517/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com