Modë

Ja kush po e bën të lumtur Luana Vjollcën

Moderatorja seksi, Luana Vjollca është tejet e angazhuar rreth sjelljes së projekteve të reja.

Ajo ditë më parë nga studio muzikore tregojë se diçka është rrugës duke ardhur, shkruan Indeksonline.

Por, Luana është mjaftt e përkushtuar edhe rreth emisionit të saj ‘Shiko Kush Luan’ i cili transmetohet çdo javë.

Moderatorja dhe këngëtarja pas gjithë angazhimeve ka treguar se janë fjalët dhe komentet e mira për punë që ajo bën të cilat e bëjnë të lumtur.

“Une me e lumtura nga gjithë komentet tuaja mbrëmë” ka shkruar Luana

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com