Modë

I publikoi videon +18, Kim Kardashian në këtë mënyrë iu përgjigj ish të dashurit

Në një intervistë të dhënë së fundmi për “The Sun” ish i dashuri i Kim Kardashian tregoi detaje nga jeta e saj. Ray J, i cili vite më parë i publikoi videon e seksit që e bëri Kim’in të famshme, tregoi se ylli i Kardashian ishte e fiksuar pas dukjes së saj.

Ai tha se Kim ka një valixhe me lodra dhe se ajo ishte aq e fiksuar pas pamjes, saqë ndalonte seksin për të riaplikuar makijazhin.

“Ajo nuk pëlqente kur djersitej dhe do të ndalonte për të bërë makijazhin. Dëshironte të dukej super gjatë seksit, donte ndriçimin e duhur, të ishte në humor. Ajo ishte e egër. Kishte një valixhe të kuqe ‘Louis Vuitton’ me lodra seksi”.

Por duket se këto fjalë e kanë prekur Kim’in e cila ka reaguar nëpërmjet një statusi në ‘Twitter’.

“Tregon që është një gënjeshtar i sëmurë. Me të vërtetë e besoni këtë histori? Është shumë për të qeshur për mua”,- shprehet Kim.

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com