ZONA

I lidhur në zinxhir dhe i burgosur, motra e Encës publikon “ish-in” në gjendje të mjerueshme

Është motra e Encës por jo vetë kjo e ka bërë të famshme.

Fjala është Uindi Haxhiajn, e cila ka fituar mjaft popullaritet për shkak të fotove provokuese dhe postimeve me përshkrime sa komike aq edhe ironike.

Së fundmi Uindi po shijon një udhëtim në Paris me Encën, me rastin e ditëlindjes së kësaj të fundit nga ky edhe kanë postuar mjaft foto.

E pikërsiht në Paris, si duket Uindi ka “takuar” ish të dashurin e saj por në një gjendje aspak të zakontë.

Ajo ka publikuar një foto në Instastory të një skeleti të varur, mbi të cilin ka shkruar një përshkrim mjat thumbues.

Uindi shkruan:

Ishi im në pritje të një të dashure më të mirë se unë.”

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com