Modë

Gjejeni kush shpenzoi 120.000 dollarë për këtë trup

Modelja Pixee Fox ka nis misionin për të shndërruar vetën e saj në një karakter real të filmave vizatimor.

25 vjeçarja deri më tani u është nënshtruar 15 operacioneve plastike për tu bërë një ‘kukull-njeri’, përfshirë katër ndërhyrje në gjoks dhe procedura të tjera në gjithë trupin.

E gjithë kjo deri më tani i kanë kushtuar 120.000 dollarë.

‘Qëllimi im është të arrij format femërore të ekzagjeruara të karaktereve të mrekullueshme të filave vizatimor si Holly Would, Jessica Rabbit dhe Aurora’, citohet të ketë thënë ajo.

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com