ZONA

Enca publikon fotografi ‘topless’, e sapo dalë nga dushi

Enca vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo publikon fotografi të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ndërsa nuk mungojnë edhe fotografitë e shumta provokuese.

Një të tillë, Enca e ka publikuar së fundmi për fansat në InstaStory, ku shfaqet ‘topless’, e sapo dalë nga dushi.

Enca Haxhia, ditë më parë publikoi klipin e saj më të ri në bashkëpunim me Don Phenom.

“Kujt pi han” titullohet kënga e tyre e re, e cila është pritur shumë mirë nga fansat.

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com