Modë

E sapo zgjuar nga gjumi, Marina Vjollca duket tjetër njeri

Marina Vjollca është një nga vajzat më të komentuara të ekranit.

Moderatorja ka surprizuar këtë mënngjes ajo ka befasuar duke publikuar një foto e sapozgjuar dhe krejtësisht pa grim. Kështu ndodh rrallë herë të shohim Marinën. Edhe pse mjaft natyrale Marina duket në gjendje mjaft të mirë. Madje edhe më bukur se e grimuar.

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com