Modë

Detaji që ju ka ikur nga fotosesioni i fundit i Dafina Zeqirit

Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun.

Dafina Zeqiri së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i fundit.

Këngëtarja vjen atraktive me flokë të shkurtra dhe e grimuar në mënyrë të detajuar.

Por, një detaj ishte ai që mori vëmendjen në këto imazhe të Dafinës dhe që ishte ngjyra e syve ndryshe prej herave të tjera.

Këngëtarja kishte përdorur lente (thjerrëza) për këtë fotosesion, ku dukej mahnitëse dhe pranoi komente pozitive nga ndjekësit.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Dafina Zeqiri është “A don Love?”, këngë kjo në duet me reperin Noizy.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com