Modë

Dalin pamjet e shumëpritura, Marina dhe Luana krah partnerëve të tyre

Luana Vjollca është një ndër personazhet më të komentuara të showbiz-t shqiptar.

Ajo përflitet për punën, pamjen, lidhjen e dashurisë, por ajo preferon që të flasë vetëm për të parën. Edhe pse lidhja e saj me Krenar Çoçajn përflitet prej kohësh, ajo ka preferuar të qëndrojë në heshtje dhe të mos e konfirmojë asnjëherë. Mirëpo, kjo nuk do të thotë se në evenimente të rëndësishme ajo të mos shfaqet më të.


Kur ka kalur më shumë se një muaj nga dasma e Ledionit dhe Sarës, Prive ka publikuar një video nga dasma, ku shfaqen dy çiftet së bashku teksa shijojnë ceremoninë e martesës. Për herë të parë bashkë, Marina, Geti, Luana dhe Krenari në një foto të vetme. Ata me siguri kanë shumë foto së bashku, duke qenë se edhe me pushime ndonjëherë shkojnë të katërt, mirëpo duke qenë se Luana nuk e konfirmon lidhjen, mbeten thjesht në celularët e tyre personal. Epo është zgjedhja e saj!

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com