Modë

Dafina Zeqiri bëhet pjesë e OTR

Dafina Zeqiri ka nënshkruar me labelin e Noizyt, OTR.

Noziy dhe Dafina Zeqiri kanë publikuar përpara dy javësh bashkëpunimin e tyre ‘A don love’, që ka rezultuar një sukses i vërtetë.

Pavarësisht se vite më parë dy këngëtarët shqiptarë nuk kishin marrëdhënie të mirë, kohët e fundit çdo gjë mes tyre është rregulluar.

Madje së fundmi Noizy ka njoftuar se Dafina Zeqiri është bërë pjesë e grupit të tij, ‘OTR’.

Reperi ka publikuar një fotografi pranë Dafinës dhe aty ka dhënë lajmin se ka bërë edhe atë pjesë të grupit.

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com