ZONA

Burri që mashtroi Arbnora Dobrën, del fotografia e tij dhe mësohet se me ҫka merret ai

Ditë më parë ishte zhdukur, por tashmë i është kthyer familjes së saj

Vajza 22 vjeçare nga Skenderaj, Arbnora Dobraj, mësohet se ishte objekt i mashtrimit të një rrjeti trafikantësh në Ballkan.

Ballkani.info, nga burime brenda organeve të sigurisë, ka mësuar se ajo ishte viktimë e një shtetasi rumun, me inicialet S. F., identitet i njohur për redaksinë, i cili merret me fotografi, kinematografi dhe filma të metrazhit të shkurtër në Bukuresht.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com