Modë

Bleona Qereti tregon transforminin e saj në 20 vite brenda një foto

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka treguar 20 vitet e saj karrierë në muzikë me anë të një postimi në Instagram.

Ajo ka renditur të gjithë albumet e saj muzikore prej fillimit dhe deri më tani. Pak ditë më parë Bleona ka publikuar ‘Monster’ një klip që ka treguar më të mirën e saj.

Ndër kohë mes postimit vihet re dhe transformimi me kohën i Bleonës.

‘Nuk jam me fat, punova për këtë”-ka shkruar Bleona në postimin e saj.

/Gazeta Express/ 

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com