ZONA

Albatriti dhe Egzona do të bëhen sërish prindër?

Albatrit Muçiçi ka qenë mjaft i angazhuar në skenën muzikore gjatë gjithë verës.

Por, duket se ai do të jetë i angazhuar edhe si baba, madje për të dytën herë.

Një foto e publikuar nga bashkëshortja e tij, Egzona, nga Stambolli, ka ngjallur dyshime nga mediat shqiptare.

Burime të ndryshme pranë çiftit sipas Prive ka një muaj që kanë treguar se dyshja janë në pritje që të bëhen prindër.

Egzona duket se po shijon shtatzëninë duke udhëtuar dhe për të po kujdeset mjaft shumë Albatriti.

Albatriti është i angazhuar mjaft shumë me performancat “live” në ahengjet private, por edhe në diskoteka të ndryshme.

Këngëtari publikoi para gjashtë muajsh projektin “Nuk muj me ta fal” që arriti 300 mijë klikime.

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com