Modë

Afërdita sërish bëhet nuse, por kush është dhëndri tani!

Këngëtarja dhe modelja shqiptare Afërdita Dreshaj është veshur sërish si një nuse, e këtë herë e ka bërë në një show televiziv, shkruan “Zëri.Info”.

Ishte ‘Xing me Ermalin’, show në të cilin Afërdita u shfaq me fustan të bardhë si një nuse.

Aferdita ka ndarë disa pjesë nga realizimi i këtij emisioni për fansat e saj që ka në rrjetin social “SnapChat”.

Shikojeni si duket më poshtë;

Image

Image
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com