Modë

Adelina flet për opeacionet plastike: Jam penduar…

Adelina Tahiri është emër shumë i komentuar në shtypin rozë.

Adelina Tahiri është shumë aktive në rrjete sociale, ku shumë herë lidhet në video ‘live’ dhe u përgjigjet pyetjeve të fansave.

Në një prej këtyre videove, Adelinën e pyesin lidhur me ndërhyrjet plastike dhe pranon se ka kryer vetëm në buzë.

“Nuk kam bërë operacione plastike. Kam ndërhyrë vetëm tek buzët por nuk është operacion. Megjithatë jam penduar sepse po më akuzoni sikur jam bërë e gjitha”, ka thënë Adelina.

Kujtojmë që këngëtarja këtë vit fitoi epitetin nënë për herë të parë.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com