Modë

A ju kujtohet Veseli i “Big Brother”. Ja çfarë “bossi” është berë

Vesel Kurtishaj është djali nga Prizreni që fitoj “Big Brother Albania”, loja e të cilit u pëlqye mjaftë nga shikuesit e këtij formati televiziv, shkruan “Kosovarja”.

Veseli simpatik tregoj se nuk është vetëm i pashëm, por edhe i zgjauar. Ai, në këtë spektakël e tregoj edhe anënë e tij të ndjeshme.

Pas përfundimit të shout, u pa në pak vende, megjithatë nuk ishte aq prezent në media, shkruan “Kosovarja”.

Sot, ai feston ditëlindjen dhe në këtë foto duket si “boss”.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com